گزارش سلسه نشست‌های مدیریت پسماندها، تجارب، چالش‌ها و راهکارها – ده جلسه اول

 در اخبار داغ, کتابخانه, مدارک

سلسله نشست‌های «مدیریت پسماندها، تجارب، چالش‌ها و راهکارها» با مشارکت و حمایت کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار مدیریت پسماندها و بازیافت، کرسی یونسکو در سلامت اجتماعی و توسعه و مرکز پژوهش‌های مجلس و همت برخی از فعالین محیط زیست؛ به منظور شبکه‌سازی، تشریح فعالیت‌ها و به اشتراک‌گذاری تجربیات شرکت‌های فناور، استارت‌آپ‌های موفق و سازمان‌های مردم نهاد در حوزه مدیریت پسماند و بازیافت برگزار می‌شود.

هدف از این نشست‌ها که به صورت آزاد و رایگان برگزار می‌گردند، افزایش آگاهی عمومی از طریق آموزش اصول و چارچوب‌های مدیریت پسماند در سطح جامعه است. مخاطبین این جلسات تاکنون در حدود ۵۰ شرکت‌کننده در هر جلسه به صورت میانگین بوده‌است که این افراد متشکل از اساتید دانشگاهی، دانشجویان، مسئولان، فعالان سمن‌ها و شهروندان بوده‌اند.

این جلسات در سامانه اسکای‌روم به آدرس www.skyroom.online/ch/u09124723148/wastemanagement و به صورت هفتگی در روزهای چهارشنبه از ساعت ۲۱ الی ۲۲ برگزار می‌شوند. همچنین کلیه جلسات ضبط شده و در سایت آپارات به آدرس www.aparat.com/AbooaliG بارگذاری شده‌است تا در در اختیار علاقمندان قرار گیرد.

گزارش مشروح ۱۰ نشست اول، در فایل زیر قابل دسترسی است:

Fullscreen Mode
نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

1 × 2 =

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید